FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Geotour - Biuro Podróży - Chorzów - 25 lat doświadczenia. Wczasy w Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Maroku ... - oferty Last Minute i First Minute.  Bilety Autokarowe: Sindbad, Eurolines, Eurobus, Agat ... i Lotnicze: Wizzair, Norwegian, Easyjet, Ryanair, LOT, Lufthansa ...  !!!.  W sprzedaży oferta na LATO 2019 !!! - Zadzwoń lub wyślij mail'a - Znajdziemy najlepszą ofertę !!!. Dla naszych Stałych Klientów - Zniżka na parking w Pyrzowicach lub dowóz na lotnisko Gratis !!! - szczegóły w biurze. Organizacja wycieczek dla grup - tel 323460306, 500556600Biuro Podróży Geotour Chorzów - Centrum ofert turystycznych i Last Minute. Organizator wycieczek dla grup zorganizowanych z 25 letnim doświadczeniem.Biuro Podróży Geotour - Chorzów. Sprawdzone oferty turystyczne. Organizacja wycieczek dla grup. 25 lat doświadczenia. Bilety Autobusowe , Autokarowe i Lotnicze. Wczasy, wycieczki, pielgrzymki. Oferty last minute, all inclusive.Tel 32 3460306, 500556600biuro podróży, biuro turystyczne, geotour, wycieczki, wczasy, bilety lotnicze, bilety autokarowe chorzów, turystyka chorzów,  hotel, turystyka, podróże, przejazdy, wycieczka, last minute, all inclusive, bilety autokarowe, bilety autobusowe, biura podróży, tanie wakacje, promocje, egzotyka, egipt, tunezja, grecja, bułgaria, hiszpania, turcja, polska, słowacja, czechy, węgry, last minute, bank ofert turystycznych, skandynawia, norwegia, londyn, biuro podróży chorzów, najlepsze biuro podróży, tanie bilety, promocje, norwegian, wizzair,  wakacje, ryanair, easyjet, airberlin, germanwings, lot, klm, lufthansa, loty, przeloty, sindbad, eurobus, agat, eurolines, polonia transport, sołtysik reisen, almabus, rudnik tumay, międzynarodowe przejazdy, przewozy, przejazdy, rainbow tours, exim tours, sunshine holiday, oasis tours,  tęcza, almatur, wezyr holidays, ecco travel, neckermann, chorzów, katowice, warszawa, kraków, wrocław, niemcy, niemiec, anglia, wielka brytania, irlandia, anglii, irlandii, sylwester, 2018, 2019, zima, wakacje, urlop, organizacja wycieczek, ferie, dla młodzieży, imprezy narciarskie, alpy, austria, włochy, szwajcaria, dania, szwecja, dojazd na lotnisko gratis, wakacje 2019, sindbad bilety autokarowe, turystyka chorzów, biura podróży chorzów, biuro podróży śląsk, rezerwacja biletów, centrum last minute, infolinia sindbad, telefon sindbad, telefon wizzair

AKTUALNE OFERTY TEL 32 3460306 - KLIKNIJNasza oferta
  
Sylwester
  
Wczasy
  
Wycieczki
  
Kolonie i obozy
  
Imprezy zimowe
  
Uzdrowiskowe

  
Super
  
Pozostałe
  
Bilety
  
Kontakt
Formularz kontaktowy
Dojazd
Kontakt z nami
  
Informacje
Ubezpieczenia
Galerie zdjęć
Dokumenty
O firmie
  
Linki
Bilety Autobusowe - Online
Last Minute
Super Oferty
Tanie Przeloty
Norwegian

Asia
Karolina
Paweł
s Geotour
Skype Geotour
Zapraszamy - infolinia 32-3460306
geotour@post.pl
tel. 32-346- 03-07


Szczegóły oferty

RPA  > > Pretoria Durban 
RPA - Diament Afryki

Grupa / podgrupa : Wycieczki / Objazdowa
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : Hotel *** 
Wyżywienie : Wg programu
Dojazd : dojazd: samolot 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj


Cena oferty zawiera :


Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym z przesiadką, opłaty lotniskowe, przelot na trasie Kapsztad - Johannesburg (limit bagażu 20 kg + 5 kg), transfery lotnisko-hotel-lotnisko, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub przy mniejszych grupach minibusem, zakwaterowanie wg programu w pokojach 2 - osobowych, 8 rozpoczętych dób hotelowych, śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., obsługę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa S.A. (NNW, KL, CP i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, napiwków, dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków własnych oraz wycieczek lokalnych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu i napiwki) ok. 350 USD/ os. (płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet).

Uwagi : Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość pakietu świadczeń podane zostały na dzień 20.09.2015 r. i mogą ulec zmianie.
RPA - Diament Afryki
RPA - Diament Afryki
RPA - Diament Afryki
RPA - Diament Afryki
RPA - Diament Afryki
RPA - Diament Afryki
RPA - Diament Afryki
RPA - Diament Afryki

Treść oferty :
RPA - diament Afryki • Kapsztad i Góra Stołowa - jeden z 7 cudów natury • Park Narodowy Krugera - safari w największym parku Afryki • Przylądek Dobrej Nadziei • Pingwiny z Boulders Beach • Johannesburg • Lion Park - karmienie żyrafy i zabawa z lwiątkami • Pretoria • Panorama Route - przepiękna przyroda Afryki PołudniowejDzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie, na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do Kapsztadu liniami rejsowymi z przesiadką.
Dzień 2

Przylot do Kapsztadu. Przejazd przez historyczną część miasta: Zamek Dobrej Nadziei, Ratusz Miejski, Plac Grande Parade, następnie spacer w Ogrodach Kampanii Indyjskiej oraz dzielnicy malajskiej Bo-Kaap. Następnie (w zależności od pogody) wjazd na Górę Stołową lub Signal Hill skąd rozciągają się wspaniałe widoki na miasto, zatokę Table Bay i Ocean Atlantycki. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Kapsztadzie. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd do drugiego najstarszego po Cape Town miasta RPA - Stellenbosch, znanego z holendersko - przylądkowej architektury, dębowych alei oraz uniwersytetu. Stellenbosch jest również centrum produkcji win południowoafrykańskich. Wokół miasta rozciągają się malownicze doliny pokryte farmami winnymi. Wizyta na jednej z nich, połączona z degustacją produkowanych tam win. Powrót do Kapsztadu i rejs po zatoce Granger Bay katamaranem (lub jachtem) o zachodzie słońca z szampanem. W przypadku pogody uniemożliwiającej odbycie rejsu wizyta w akwarium Dwóch Oceanów w Waterfront. Obiadokolacja w restauracji w V&A Waterfront. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 180 km).
Dzień 4

Po śniadaniu wycieczka wzdłuż najpiękniejszych plaż atlantyckich: Clifton Beach i Camps Bay do Hout Bay, skąd popłyniemy statkiem na wyspę fok - Duiker Island. Następnie przejazd wzdłuż wybrzeża Atlantyku przez jedną z najpiękniejszych tras widokowych - Chapman’s Peak (10-kilometrowy odcinek trasy wykuty w stromych zboczach góry). Przyjazd do Rezerwatu Przylądka Dobrej Nadziei, gdzie zobaczymy specyficzną nadmorską florę (fynbos). Przylądek jest jednym z ciekawszych odcinków wybrzeża, gdzie spotykają się dwa prądy morskie: ciepły Mozambicki i zimny prąd Benguelski, co sprawia, że przy pełnym słońcu można zauważyć różne odcienie wód każdego z oceanów. Przylądek został nazwany przez swoich odkrywców Portugalczyków, Przylądkiem Sztormów, a w ciągu ostatnich 4 wieków udowodnił słuszność tej nazwy, gdyż zatonęło tu ponad 500 statków. Jednym z nich był słynny Latający Holender, po którym została do dzisiaj opowiadana legenda. W drodze powrotnej odwiedzimy plażę Boulders zamieszkałą przez kilka tysięcy afrykańskich pingwinów. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. (Trasa ok. 250 km).
Dzień 5

Po wczesnym śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Johannesburga (ok. godz. 6:30). Przejazd w kierunku Parku Krugera jedną z najpiękniejszych tras krajobrazowych w Południowej Afryce - Panorama Route w Górach Smoczych. Zobaczymy wspaniałe krajobrazy górskie, które rozsławiły ten rejon na całym świecie: Blyde River Canyon – największy ‘zielony’ kanion oraz jeden z najgłębszych kanionów na świecie, słynne Three Rondavels - trzy szczyty uformowane w kształcie okrągłych tubylczych chat, Bourke's Luck Potholes - spektakularne, wyrzeźbione w skale przez wodę rzeki, cylindryczne formacje koryta rzeki Blyde i Okno Boga (God's Window), które zawdzięcza swoją nazwę wspaniałym widokom na rozciągającą się poniżej (ok. 900 m) równinę tzw. Lowveld, przechodzącą przez Park Krugera aż do Mozambiku. Odwiedzimy także tropikalny las deszczowy, a następnie zatrzymamy się przy Wodospadach Berlin i Lizbon. Po południu czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Parku Krugera. (Trasa ok. 550 km).
Dzień 6

Wcześnie rano wyjazd na jeep safari w Parku Krugera, które będzie okazją do obserwacji dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Ok. godz. 9:00 zatrzymamy się w jednym z obozów na śniadanie (suchy prowiant). Park Krugera jest najstarszym i największym parkiem narodowym Afryki, a już niedługo po usunięciu granic pomiędzy Mozambikiem oraz Zimbabwe stanie się jednym z największych rezerwatów świata. Park rozciąga się na długości ok. 352 km, od rzeki Limpomo na północy, do Krokodylej Rzeki na południu, a jego powierzchnia przekracza 2 mln ha, które zamieszkuje ok. 150 gatunków ssaków i ok. 500 gatunków ptaków. Park Krugera to dom tzw. „wielkiej piątki”, czyli pięciu najniebezpieczniejszych zwierząt Afryki: słonia, lwa, nosorożca, lamparta i bawołu. Po południu powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 300 km).
Dzień 7

Po śniadaniu wyjazd do Johannesburga. Po drodze zatrzymamy się w miasteczku - skansenie pierwszych odkrywców złota: Pilgrims Rest, gdzie zobaczymy samochody sprzed II wojny światowej, dawne wydawnictwo i zabytkowy cmentarz, gdzie spoczywają pierwsi poszukiwacze złota. Kontynuujemy przejazd o Johannesburga, a po drodze będą nam towarzyszyć niekończące się plantacje lasów będących bazą przemysłu papierniczego RPA. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Johannesburga. (Trasa ok. 460 km).
Dzień 8

Po śniadaniu, przejazd do Soweto - afrykańskiego miasteczka sąsiadującego z Johannesburgiem. Wizyta w dzielnicy Orlando gdzie na jednej ulicy mieszkało kiedyś dwóch laureatów nagrody Nobla, prezydent Nelson Mandela i biskup Desmond Tutu. Następnie powrót do historycznego centrum Johannesburga z najstarszymi budynkami pamiętającymi początki gorączki złota sprzed 129 lat: Rada Miejska, Rand Lords Club, budynki Giełdy, słynna Hollard Street, gdzie mieszczą się historyczne siedziby największych firm wydobywczych w RPA. Po południu przejazd do skansenu kulturowego Lesedi. Zwiedzimy tradycyjne wioski oraz poznamy kulturę i zwyczaje głównych plemion południowoafrykańskich. Następnie pokaz tańców, a także możliwość zakupu pamiątek i wyrobów rękodzieła ludowego. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Johannesburga. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 9

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie zespołu jaskiń Sterkfontein, które wraz z innymi stanowiskami archeologicznymi Swartkrans, Kromdraai i Wielką Jaskinią zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jaskinie Sterkfontein uznawane są za kolebkę ludzkości, znaleziono tutaj bowiem najstarsze szczątki australopiteka datowane na 2,6 - 2,8 mln lat. Ponadto w 1997 r. odnaleziono tutaj nieco młodszy, jednak kompletny szkielet australopiteka, nazwany później Małą Stopą. Po południu powrót do Johannesburga i wjazd na wieżę Carlton, z której podziwiać można przepiękną panoramę miasta. Powrót na obiadokolację do hotelu. (Trasa ok. 120 km).
Dzień 10

Po śniadaniu wyruszamy na przedmieścia Johannesburga do małego prywatnego rezerwatu lwów Lion Park. Z pojazdów 4x4 zobaczymy z niewielkiego dystansu kilka rodzin lwów, często z młodymi w różnym wieku, a także gepardy, likaony oraz lamparty. Jako dodatkowa atrakcja zabawa i zdjęcia z małymi lwami oraz karmienie żyrafy. Przejazd do Pretorii, stolicy administracyjnej Republiki Południowej Afryki. W Pretorii zwiedzanie historycznego centrum: Dom Krugera, budynki Opery i Teatru, Church Square, Pałac Sprawiedliwości, Melrose House, Ratusz oraz Budynki Unii położone na wzgórzu i otoczone przepięknymi ogrodami jak również pomnik Vootrekkerów, czyli pierwszych osadników. Transfer na lotnisko w Johannesburgu, po drodze wizyta w hurtowni afrykańskiej sztuki ludowej, gdzie będzie można zakupić rzeźby, maski, biżuterię, a nawet diamenty i skóry dzikich zwierząt (wraz z certyfikatami umożliwiającymi ich wysyłkę do Polski). (Trasa ok. 240 km).
Wylot do Polski z przesiadką.
Dzień 11

Przylot do Warszawy.

Lista terminów :
2016-04-25 - 2016-05-06
12 dni
8 140,00 zł
szczegóły  
2016-06-13 - 2016-06-24
12 dni
8 160,00 zł
szczegóły  
2016-07-04 - 2016-07-15
12 dni
8 290,00 zł
szczegóły  
2016-07-25 - 2016-08-05
12 dni
8 261,00 zł
szczegóły  
2016-08-08 - 2016-08-19
12 dni
8 515,00 zł
szczegóły  
2016-08-22 - 2016-09-02
12 dni
8 536,00 zł
szczegóły  
2016-09-05 - 2016-09-16
12 dni
8 621,00 zł
szczegóły  

Informacje uzupełniające i państwach :

RPA
Republika Południowej Afryki (skrót: RPA, ang. Republic of South Africa) – państwo na południowym krańcu Afryki.

Jego początki to dwie burskie republiki: Transwal i Orania. Burowie byli potomkami osadników holenderskich przybyłych tu w XVII wieku. Pod koniec XIX wieku wybuchły dwie wojny burskie z Wielką Brytanią. W 1910 utworzono dominium brytyjskie Związek Południowej Afryki, przekształcony w 1961 w republikę. Do lat 1990-93 w RPA obowiązywał rasistowski system społeczny rządów białej mniejszości (apartheid). Od wolnych wyborów w 1994, władzę sprawuje reprezentujący czarnoskórą większość Afrykański Kongres Narodowy. Mimo niepokojów społecznych, RPA pozostaje najbogatszym państwem na kontynencie.


Wyszukiwanie
Kraj
Miasto
Transport
Data wyjazdu
Wybierz datę
Cena
-
  
Newsletter
e-mail


RANKING TURYSTYCZNYCH STRON INTERNETOWYCH
Biuro Podróży Geotour
Co jest dla Ciebie ważne przy wyborze wycieczki? Zobacz wyniki ->
Informacje lub ceny na stronie www.geotour.pl - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
KSI Geotour - Oferty Lato 2016, Norwegian - Tanie Bilety, Bilety Autobusowe, Wczasy, Wycieczki dla grup, SuperWakacje - Portal Turystyczny
Geotour - Biuro Podróży [ www.geotour.com.pl ], Geotour - Lato 2019 [ www.geotour.turystyka.net ], HotelGuide - Rezerwacja Hoteli [ www.hotelguide.pl ], Norwegian - Norweskie Tanie Linie Lotnicze [ www.norwegian.net.pl ], Bilety Autokarowe Online [ www.biletyautobusowe.com.pl ], Tanie Przeloty [ www.tanieprzeloty.com.pl ], Euroticket Bilety Autokarowe [ Euroticket Online ], Superwakacje Portal Turystyczny [ www.superwakacje.com.pl ], Ticket-on-Line [ www.ticket-on-line.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad Bilety Autobusowe [ www.sindbad.biletyautobusowe.com.pl ], Eurobus [ www.ticket-on-line.pl ], Wycieczki [ www.wycieczki.net.pl ], Hotelguide [ www.hotelguide.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad - Bilety Autokarowe [ www.geotour.pl ], Voyager - Bilety Autokarowe Online,