FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Geotour - Biuro Podróży - Chorzów - 25 lat doświadczenia. Wczasy w Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Maroku ... - oferty Last Minute i First Minute.  Bilety Autokarowe: Sindbad, Eurolines, Eurobus, Agat ... i Lotnicze: Wizzair, Norwegian, Easyjet, Ryanair, LOT, Lufthansa ...  !!!.  W sprzedaży oferta na LATO 2019 !!! - Zadzwoń lub wyślij mail'a - Znajdziemy najlepszą ofertę !!!. Dla naszych Stałych Klientów - Zniżka na parking w Pyrzowicach lub dowóz na lotnisko Gratis !!! - szczegóły w biurze. Organizacja wycieczek dla grup - tel 323460306, 500556600Biuro Podróży Geotour Chorzów - Centrum ofert turystycznych i Last Minute. Organizator wycieczek dla grup zorganizowanych z 25 letnim doświadczeniem.Biuro Podróży Geotour - Chorzów. Sprawdzone oferty turystyczne. Organizacja wycieczek dla grup. 25 lat doświadczenia. Bilety Autobusowe , Autokarowe i Lotnicze. Wczasy, wycieczki, pielgrzymki. Oferty last minute, all inclusive.Tel 32 3460306, 500556600biuro podróży, biuro turystyczne, geotour, wycieczki, wczasy, bilety lotnicze, bilety autokarowe chorzów, turystyka chorzów,  hotel, turystyka, podróże, przejazdy, wycieczka, last minute, all inclusive, bilety autokarowe, bilety autobusowe, biura podróży, tanie wakacje, promocje, egzotyka, egipt, tunezja, grecja, bułgaria, hiszpania, turcja, polska, słowacja, czechy, węgry, last minute, bank ofert turystycznych, skandynawia, norwegia, londyn, biuro podróży chorzów, najlepsze biuro podróży, tanie bilety, promocje, norwegian, wizzair,  wakacje, ryanair, easyjet, airberlin, germanwings, lot, klm, lufthansa, loty, przeloty, sindbad, eurobus, agat, eurolines, polonia transport, sołtysik reisen, almabus, rudnik tumay, międzynarodowe przejazdy, przewozy, przejazdy, rainbow tours, exim tours, sunshine holiday, oasis tours,  tęcza, almatur, wezyr holidays, ecco travel, neckermann, chorzów, katowice, warszawa, kraków, wrocław, niemcy, niemiec, anglia, wielka brytania, irlandia, anglii, irlandii, sylwester, 2018, 2019, zima, wakacje, urlop, organizacja wycieczek, ferie, dla młodzieży, imprezy narciarskie, alpy, austria, włochy, szwajcaria, dania, szwecja, dojazd na lotnisko gratis, wakacje 2019, sindbad bilety autokarowe, turystyka chorzów, biura podróży chorzów, biuro podróży śląsk, rezerwacja biletów, centrum last minute, infolinia sindbad, telefon sindbad, telefon wizzair

AKTUALNE OFERTY TEL 32 3460306 - KLIKNIJNasza oferta
  
Sylwester
  
Wczasy
  
Wycieczki
  
Kolonie i obozy
  
Imprezy zimowe
  
Uzdrowiskowe

  
Super
  
Pozostałe
  
Bilety
  
Informacje
O firmie
Ubezpieczenia
Galerie zdjęć
Dokumenty
  
Kontakt
Kontakt z nami
Formularz kontaktowy
Dojazd
  
Linki
Bilety Autobusowe - Online
Last Minute
Super Oferty
Tanie Przeloty
Norwegian

Asia
Karolina
Paweł
s Geotour
Skype Geotour
Zapraszamy - infolinia 32-3460306
geotour@post.pl
tel. 32-346- 03-07


Szczegóły oferty

DANIA SZWECJA ESTONIA LITWA  > > LWÓW 
Dania, Szwecja, Estonia, Łotwa. Litwa - wokół Bałtyku

Grupa / podgrupa : Wycieczki / Objazdowa
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : Hotel 
Wyżywienie : 2 dziennie
Dojazd : dojazd: autokar 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj
Cena oferty zawiera :

Zakwaterowanie: 6 noclegów.

Wyżywienie: 6 śniadań w formie bufetu. Istnieje możliwość dokupienia pakietu 6 obiadokolacji (1 na promie, 5 w hotelach) w cenie: 450 zł, napoje dodatkowo płatne.

Transport: autokar z klimatyzacją, WC, barkiem i DVD

Ubezpieczenie: Signal Iduna SA

Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.
Dania, Szwecja, Estonia, Łotwa. Litwa - wokół Bałtyku

Treść oferty :
Wokół Bałtyku
- Kopenhaska syrenka,
- Goteborg z muzeum Volvo,
- Sztokholm zwany Wenecją Północy,
- Tallin - przykład miasta hanzeatyckiego,
- Secesyjna architektura Rygi,
- Wilno z Ostrą Bramą.


Program

1 dzień:

Przejazd autokarem przez Polskę, Niemcy do terminalu promowego. Przeprawa promem do Danii.

2 dzień:

Przejazd przez Danię do Kopenhagi. W trakcie pieszego zwiedzania miasta z lokalnym przewodnikiem zobaczymy m.in.: pomnik kopenhaskiej syrenki, twierdzę Kastellet, fontannę bogini Gefion, Amalienborg - rezydencję monarchii duńskiej, Nowy Port - Nyhavn. Dla chętnych wycieczka tramwajem wodnym. Spacer centralną ulicą Stroget na Plac Ratuszowy. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

3 dzień:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd w stronę Goteborga. Spacer po Goteborgu, w trakcie którego zobaczymy: Kronhuset - najstarszy budynek w mieście, plac Gustawa Adolfa z ratuszem miejskim, katedra w Goteborgu, gmach uniwersytetu, Gotaplatzen - reprezentacyjny plac miejski ze słynną fontanną Posejdona Carla Millesa. Przejście główną aleją miasta - Kungsportsavenyn. Przejazd do muzeum Volvo, gdzie zobaczymy modele samochodów produkowanych od lat 20-tych XX wieku do czasów współczesnych. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja*. Nocleg.

4 dzień:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd malowniczą trasą do Sztokholmu (ok. 500 km). Po drodze zobaczymy zamek Gripsholm, który do 1713 roku pełnił funkcję rezydencji królewskiej. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja* Nocleg.

5 dzień:

Śniadanie. Zwiedzanie Sztokholmu z przewodnikiem miejskim. Stolica Szwecji położona jest na 14 wyspach. Zobaczymy między innymi Stadshuset – ratusz, który został uznany za wizytówkę miasta. Gmachy Parlamentu i Zamku Królewskiego, Gambla Stan - Starówkę Miejską. Wejście do muzeum Vasa, gdzie zobaczymy słynny okręt wojenny wybudowany na cześć dynastii królewskiej, który zatonął u wybrzeży miasta w 1628 roku. Przejazd na terminal promowy. Zakwaterowanie na promie do Tallinna, nocleg na promie. Obiadokolacja*.

6 dzień:

Śniadanie na promie. Zejście z pokładu i spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie Tallina rozpoczniemy spacerem po Górnym i Dolnym Mieście. Zobaczymy Cerkiew Aleksandra Newskiego, najlepiej zachowane w Europie średniowieczne mury obronne wraz z wieżami Długim Hermanem i Grubą Małgorzatą, dwie nietypowe ulice, tzw. Długa i Krótka Noga, gmachy Ratusza Miejskiego, Wielkiej Gildii Kupieckiej, Domu Bractwa Czarnogłowych. Zabytki architektury zwiedzamy z zewnątrz. Przejazd w stronę Rygi (ok. 300 km). Obiadokolacja*. Nocleg.

7 dzień:

Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Łotwy z miejskim przewodnikiem. Stare Miasto, zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Oglądanie z zewnątrz: Dom Bractwa Czarnogłowych, kościoły św. Jakuba i św. Piotra, zespół kamieniczek Trzej Bracia, hanzeatycka Wielka Gildia Kupiecka, ruiny murów obronnych. Przejazd w stronę Wilna (ok. 300 km). Obiadokolacja*. Nocleg.

8 dzień:

Śniadanie. Zwiedzanie z miejskim przewodnikiem stolicy polskiego romantyzmu, gdzie zobaczymy: Ostrą Bramę z cudownym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, kościół św. Teresy, jedyny w Europie trójkątny rynek, kościół i klasztor św. Ducha, gotycki kościółek św. Anny, barokowy kościół św. Piotra i św. Pawła na Antokolu. Wyjazd około południa w stronę Polski. Powrót w późnych godzinach nocnych.

Lista terminów :
2016-05-01 - 2016-05-08
8 dni
2 541,00 zł
szczegóły  
2016-06-05 - 2016-06-12
8 dni
2 541,00 zł
szczegóły  
2016-07-24 - 2016-07-31
8 dni
2 541,00 zł
szczegóły  

Informacje uzupełniające i państwach :

SZWECJA
Szwecja - państwo w Europie Północnej, zaliczane do państw skandynawskich. Szwecja jest członkiem Unii Europejskiej od 1995 roku

ESTONIA
Estonia (est. Eesti, Republika Estońska – Eesti Vabariik) – państwo w Europie Północnej, nad Morzem Bałtyckim, powstałe po I wojnie światowej. Graniczy z Łotwą od południa i z Rosją od wschodu oraz z Finlandią przez Zatokę Fińską. Estonia należy do Unii Europejskiej i NATO.

Całkowita granica lądowa: 633 km
Długość wybrzeża: 3743 km
Długość granic z sąsiadującymi państwami: Łotwa 339 km, Rosja 294 km
Najwyższy punkt: Suur Munamägi 318 m n.p.m.
Najniższy punkt: Bałtyk 0 m

W skład Estonii wchodzi ponad 1500 wysp i wysepek w Zatoce Ryskiej (największe Sarema i Hiuma) o łącznej powierzchni 4,2 tys. km2 (9,2% powierzchni kraju). Zachodnie wybrzeże silnie rozczłonkowane, niskie, północne — wysokie i strome. Większość obszaru stanowią tereny nizinne (średnia wysokość 50 m) z najwyższym wzniesieniem Suur Munamägi, sięgającym 318 metrów n.p.m. Rzeźba polodowcowa (moreny, drumliny, ozy, jeziora). W północno-wschodniej części wysoczyzna Pandivere (wys. do 166 m), na południu i południowym-wschodzie wzniesienia Sakala, Otepää i Haanja (do 318 m). Klimat umiarkowany, przejściowy między morskim i kontynentalnym. Średnia temperatura w najchłodniejszym miesiącu (w lutym) wynosi od –6°C na wschodzie, do –2°C na zachodnich wyspach, w lipcu 16–17°C. Suma roczna opadów 600–700 mm, maksimum od lipca do września. Gęsta sieć rzeczna, zwłaszcza w południowej części, główne rzeki: Narwa, Ema, Parnawa; ponad 1000 jezior (ok. 5% powierzchni kraju), największe Pejpus (graniczne z Rosją). Estonia leży w strefie lasów mieszanych. Na ubogich glebach piaszczystych rosną bory sosnowe (z sosną zwyczajną), na glebach bardziej żyznych lasy świerkowe (ze świerkiem pospolitym), niekiedy ze znacznym udziałem dębu szypułkowego i innych drzew liściastych. Lasy zajmują ok. 18% powierzchni kraju, torfowiska (przeważnie wysokie) i tereny podmokłe — 20%. Na wschód od Tallinna (na wybrzeżu Zatoki Fińskiej) Park Narodowy Lahemaa.


LITWA
Litwa (lit. Lietuva, Republika Litewska, Lietuvos Respublika) – państwo w Europie Północnej, jedno z państw nadbałtyckich. Graniczy od zachodu z Rosją (obwodem kaliningradzkim), od południa z Polską, od wschodu z Białorusią i od północy z Łotwą. Jest członkiem Unii Europejskiej oraz NATO.

Litwa jest krajem położonym pod względem geograficznym w Europie Środkowej (natomiast przez ONZ jest zaliczana do państw Europy Północnej[4]), na południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Na terenie Litwy znajduje się geometryczny środek Europy, umiejscowiony 26 kilometrów na północ od Wilna. Ustalili to naukowcy z Francuskiego Instytutu Geograficznego w 1989 roku. Posiadaniem geograficznego środka Europy na własnym terenie chwalą się też inne państwa europejskie, m.in. Polska.

Najwyższy punkt: Aukštojo kalnas (Wysoka Góra) 293,84 m n.p.m.
Najniższy punkt: Morze Bałtyckie 0 mInformacje uzupełniające i miastach :

LWÓW
Lwów (ukr. (L'wiw), łac. Leopolis, niem. Lemberg, j(Lemberg), ros.
(Lwow)) – największe miasto zachodniej Ukrainy, stolica obwodu lwowskiego. Leży nad rzeką Pełtwią.

Stolica księstwa halicko-wołyńskiego, jedno z głównych miast I i II Rzeczypospolitej, w okresie rozbiorów ośrodek kultury polskiej i stolica Galicji

Historia

Lwów został założony przez księcia halicko-włodzimierskiego Daniela Rurykowicza, który nazwał miasto Lwowem na cześć swojego syna Lwa. Lew Halicki po śmierci ojca przeniósł do Lwowa stolicę Rusi Halicko-Włodzimierskiej. W 1356 Kazimierz Wielki lokował miasto na prawie magdeburskim. Lwów stanowił od tego czasu część Polski. W 1412 roku stał się siedzibą metropolity łacińskiego.

Wraz z rozwojem miasta wzrastało religijne i etniczne zróżnicowanie jego mieszkańców. W XVII wieku stało się celem najazdów szwedzkich i kozackich. W 1772, w wnyniku pierwszego rozbioru Polski miasto nazywane Lemberg zostało stolicą austriackiego Królestwa Galicji i Lodomerii. Podczas I wojny światowej Lwów został zdobyty przez wojska carskie we wrześniu 1914, lecz w czerwcu 1915 roku znalazł się ponownie pod władzą Austrii.

Wraz z upadkiem Austro-Węgier wybuchły polsko-ukraińskie walki o miasto. W okresie międzywojennym Lwów był drugim pod względem liczby ludności miastem Polski i stolicą województwa. W czasie II wojny światowej był okupowany przez wojska sowieckie i niemieckie. Po zakończeniu wojny miasto zostało włączone do ZSRR, a jego polską ludność wysiedlono. Od 1991 Lwów wchodzi w skład niepodległej Ukrainy. W 2006 roku świętowano 750-lecie powstania miasta.


Wyszukiwanie
Kraj
Miasto
Transport
Data wyjazdu
Wybierz datę
Cena
-
  
Newsletter
e-mail


RANKING TURYSTYCZNYCH STRON INTERNETOWYCH
Biuro Podróży Geotour
Co jest dla Ciebie ważne przy wyborze wycieczki? Zobacz wyniki ->
Informacje lub ceny na stronie www.geotour.pl - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
KSI Geotour - Oferty Lato 2016, Norwegian - Tanie Bilety, Bilety Autobusowe, Wczasy, Wycieczki dla grup, SuperWakacje - Portal Turystyczny
Geotour - Biuro Podróży [ www.geotour.com.pl ], Geotour - Lato 2019 [ www.geotour.turystyka.net ], HotelGuide - Rezerwacja Hoteli [ www.hotelguide.pl ], Norwegian - Norweskie Tanie Linie Lotnicze [ www.norwegian.net.pl ], Bilety Autokarowe Online [ www.biletyautobusowe.com.pl ], Tanie Przeloty [ www.tanieprzeloty.com.pl ], Euroticket Bilety Autokarowe [ Euroticket Online ], Superwakacje Portal Turystyczny [ www.superwakacje.com.pl ], Ticket-on-Line [ www.ticket-on-line.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad Bilety Autobusowe [ www.sindbad.biletyautobusowe.com.pl ], Eurobus [ www.ticket-on-line.pl ], Wycieczki [ www.wycieczki.net.pl ], Hotelguide [ www.hotelguide.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad - Bilety Autokarowe [ www.geotour.pl ], Voyager - Bilety Autokarowe Online,