FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Geotour - Biuro Podróży - Chorzów - 25 lat doświadczenia. Wczasy w Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Maroku ... - oferty Last Minute i First Minute.  Bilety Autokarowe: Sindbad, Eurolines, Eurobus, Agat ... i Lotnicze: Wizzair, Norwegian, Easyjet, Ryanair, LOT, Lufthansa ...  !!!.  W sprzedaży oferta na LATO 2019 !!! - Zadzwoń lub wyślij mail'a - Znajdziemy najlepszą ofertę !!!. Dla naszych Stałych Klientów - Zniżka na parking w Pyrzowicach lub dowóz na lotnisko Gratis !!! - szczegóły w biurze. Organizacja wycieczek dla grup - tel 323460306, 500556600Biuro Podróży Geotour Chorzów - Centrum ofert turystycznych i Last Minute. Organizator wycieczek dla grup zorganizowanych z 25 letnim doświadczeniem.Biuro Podróży Geotour - Chorzów. Sprawdzone oferty turystyczne. Organizacja wycieczek dla grup. 25 lat doświadczenia. Bilety Autobusowe , Autokarowe i Lotnicze. Wczasy, wycieczki, pielgrzymki. Oferty last minute, all inclusive.Tel 32 3460306, 500556600biuro podróży, biuro turystyczne, geotour, wycieczki, wczasy, bilety lotnicze, bilety autokarowe chorzów, turystyka chorzów,  hotel, turystyka, podróże, przejazdy, wycieczka, last minute, all inclusive, bilety autokarowe, bilety autobusowe, biura podróży, tanie wakacje, promocje, egzotyka, egipt, tunezja, grecja, bułgaria, hiszpania, turcja, polska, słowacja, czechy, węgry, last minute, bank ofert turystycznych, skandynawia, norwegia, londyn, biuro podróży chorzów, najlepsze biuro podróży, tanie bilety, promocje, norwegian, wizzair,  wakacje, ryanair, easyjet, airberlin, germanwings, lot, klm, lufthansa, loty, przeloty, sindbad, eurobus, agat, eurolines, polonia transport, sołtysik reisen, almabus, rudnik tumay, międzynarodowe przejazdy, przewozy, przejazdy, rainbow tours, exim tours, sunshine holiday, oasis tours,  tęcza, almatur, wezyr holidays, ecco travel, neckermann, chorzów, katowice, warszawa, kraków, wrocław, niemcy, niemiec, anglia, wielka brytania, irlandia, anglii, irlandii, sylwester, 2018, 2019, zima, wakacje, urlop, organizacja wycieczek, ferie, dla młodzieży, imprezy narciarskie, alpy, austria, włochy, szwajcaria, dania, szwecja, dojazd na lotnisko gratis, wakacje 2019, sindbad bilety autokarowe, turystyka chorzów, biura podróży chorzów, biuro podróży śląsk, rezerwacja biletów, centrum last minute, infolinia sindbad, telefon sindbad, telefon wizzair

AKTUALNE OFERTY TEL 32 3460306 - KLIKNIJNasza oferta
  
Sylwester
  
Wczasy
  
Wycieczki
  
Kolonie i obozy
  
Imprezy zimowe
  
Uzdrowiskowe

  
Super
  
Pozostałe
  
Bilety
  
Informacje
O firmie
Ubezpieczenia
Galerie zdjęć
Dokumenty
  
Kontakt
Kontakt z nami
Formularz kontaktowy
Dojazd
  
Linki
Bilety Autobusowe - Online
Last Minute
Super Oferty
Tanie Przeloty
Norwegian

Asia
Karolina
Paweł
s Geotour
Skype Geotour
Zapraszamy - infolinia 32-3460306
geotour@post.pl
tel. 32-346- 03-07


Szczegóły oferty

Numer oferty : 11/4/2012
HISZPANIA PORTUGALIA   > >
Portugalia i Hiszpania Pielgrzymka samolotowo-autokarowa

Grupa / podgrupa : Wycieczki / Objazdowa
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : HOTEL *** 
Wyżywienie : 2 dziennie
Dojazd : dojazd: samolot dojazd: Autokar 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj
Cena oferty zawiera :

Świadczenia:
- przeloty samolotami
- przejazd klimatyzowanym autokarem lub mikrobusem,
- śniadania i obiadokolacje
- pokoje 2 – 3 osobowe z węzłem sanitarnym
- opieka licencjonowanego przewodnika na całej trasie pielgrzymki,
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
- opieka duchowa kapłana na całej trasie,
- ubezpieczenie NNW i KL i bagażu,
- codzienna Msza św.


Uwagi : Cena nie obejmuje napiwków dla obsługi hotelowej oraz przewodników miejscowych.
Cena nie obejmuje dopłaty do pokoju 1-osobowego.
Koszt pielgrzynki nie obejmuje wydatków osobistych.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od: pogody, kondycji uczestników oraz godzin otwarcia obiektów
Portugalia i Hiszpania
Pielgrzymka samolotowo-autokarowa

Treść oferty :

dzień 1
PRZYLOT DO LIZBONY - Przylot na lotnisko i przejazd do hotelu w Lizbonie. Po południu Zwiedzanie Lizbony – dzielnica Belem (klasztor Hieronimitów, Wieża Betlejemska, Pomnik Odkryć Geograficznych, przejazd Mostem 25 Kwietnia), dzielnica Alfama (katedra, kościół św. Antoniego, panorama miasta z Zamku św. Jerzego). Przejażdżka zabytkowym tramwajem turystycznym.
Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu
dzień 2

LIZBONA / ÓBIDOS / NAZARÉ / Fatima - Śniadanie w hotelu. Wyjazd z Lizbony na północ, do pięknej wioski Óbidos, której bielone domy otaczają mury. Następny przystanek w Nazaré najbardziej malowniczej z portugalskich wiosek rybackich. Czas wolny na plaży. Następnie przejazd do Fatimy – centrum wiary katolickiej i celu pielgrzymek z całego świata. Obiadokolacja .Udział w procesji maryjnej. Nocleg w Fatimie, hotel 3*.
dzień 3

Fatima - Uczestnictwo w uroczystościach niedzielnych. Różaniec, Eucharystia. Po południu Droga Krzyżowa i nawiedzenie miejsca dzieciństwa dzieci Łucji, Hiacynty i Franciszka oraz wieczorny Różaniec i procesja z lampionami. Obiadokolacja i nocleg.
dzień 4

FÁTIMA / PORTO / SANTIAGO - Śniadanie w hotelu. Przejazd do Porto i zwiedzanie miasta bez przewodnika. Następnie przejazd do Santiago de Compostela jednego z najstarszych (po Jerozolimie i Rzymie) i najbardziej popularnych ośrodków pielgrzymkowych. To właśnie miejsce - naznaczony jest cudami - grób św. Jakuba, przeszło do historii jako Compostella (od łac. campus stellae - pole gwiazd). W Santiago del Compostella nawiedzimy grób Apostoła i modlić się będziemy w barokowej katedrze ora spacer po mieście. Obiadokolacja i nocleg w Santiago de Compostela w hotelu 3*.
dzień 5

SANTIAGO / LA CORUNA / COVADONGA / OVIEDO - Śniadanie w hotelu. Przejazd do La Coruna i zwiedzanie miasta. Następnie przejazd do Covadonga. Nawiedzenie Sanktuarium - Grota z figurą Maryi znajduje się w połowie skalnej ściany. Królowa Asturii stoi na tronie, jest ubrana w białozłotą suknię i czerwony płaszcz. Jan Paweł II podczas trzeciej podróży do Hiszpanii, w 1989 roku, modlił się u stóp Matki Bożej z Covadonga i ofiarował Jej złotą różę. Ostatni przystanek tego dnia to Oviedo, stolica Asturii. Zwiedzanie miasta. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu 3*.
dzień 6

OVIEDO / LEÓN / SALAMANCA / AVILA - Śniadanie w hotelu. Wyjazd do Leon i zwiedzanie miasta. Przejazd do Salamanki - jedno z najstarszych miast Hiszpanii. Słynie z tradycji uniwersyteckiej i mnóstwa zabytków i zwiedzanie miasta. Przejazd do Alba de Tormes: nawiedzenie kościoła św. Teresy Wielkiej (grób i relikwie świętej). Przejazd do Avili: nawiedzenie kościoła karmelitańskiego (miejsce urodzenia św. Teresy), spacer po zabytkowej części miasta. Obiadokolacja i nocleg.
dzień 7

AVILA / GUADALUPE / TOLEDO / MADRYT - Śniadanie w hotelu. Wyjazd do Guadalupe – Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej. Figura Matki Bożej zrobiona jest z drewna cedrowego, ma 59 cm wysokości, waży 0,3975 kg i pokazuje Matkę Bożą jako Rodzicielkę z Dzieciątkiem Jezus na kolanach . Zwiedzanie miasta. Przejazd do Toledo i zwiedzanie miasta. Miasto Toledo, znajdujące się na liście UNESCO, wznosi się na wzgórzu nad rzeką Tag. Pełniło ono funkcję stolicy Hiszpanii aż do 1560 r. kiedy to król Filip II przeniósł ją do Madrytu. Najważniejsze atrakcje miasta to zachwycająca Katedra, oraz twierdza Alkazar, dwie stare synagogi i kościół Santo Tomé, gdzie można zobaczyć najwspanialsze dzieło El Greco. W całym mieście jego można spotkać prace tego mistrza, wiszące w wielu budynkach. Przejazd do Madrytu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu 3*.
dzień 8

TOLEDO / BURGOS / LOYOLA / PAMPLONA - Śniadanie w hotelu. Przejazd do Burgos i zwiedzanie katedry. Przejazd do Loyola i wizyta w sanktuarium. To Sanktuarium w Loyola wyrosło wokół rodzinnego domu św. Ignacego, a raczej małej rodzinnej fortecy . Przejazd do Pampeluny. Obiadokolacja i nocleg w hotelu 3*.
dzień 9

PAMPLONA / ZARAGOZA / MONTSERRAT / BARCELONA - Śniadanie w hotelu. Wyjazd do Zaragozsy i wizyta w katedrze największa świątynia barokowa w Hiszpanii i jedna z najważniejszych świątyń w tym kraju gdzie odbiera kult Madonna de Pilar (Matka Boża na kolumnie).. na której według tradycji Maryja - żyjąc jeszcze w Jerozolimie - objawiła się w ciele apostołowi Jakubowi 2 stycznia 40 roku. Przejazd do Montserrat - Klasztor wybudowano po tym jak w cudownych okolicznościach znaleziono figurkę Matki Bożej z Dzieciątkiem, legenda głosi że do Hiszpanii przywiózł ją św. Piotr. Obecnie jest to najświętsze miejsce Katalonii.Maryja zwana tu jest jako Czarna Madonna. Przejazd do Barcelony.
Obiadokolacja i nocleg w hotelu 3*.
dzień 10

BARCELONA /WYJAZD - Śniadanie w hotelu. Dzień wolny na zwiedzanie Sagrada Familia, Parc Guell and Mila. Przejazd na lotnisko w Barcelonie. Przylot do Polski.

Lista terminów :
2012-09-17 - 2012-09-26
10 dni
5 315,00 zł
szczegóły  

Informacje uzupełniające i państwach :

HISZPANIA
Hiszpania, Królestwo Hiszpanii (hiszp. Reino de Espana, gal. Reino de Espana, kat. Regne d'Espanya, arag. Reino d'Espana, bask. Espainiako Erresuma, okc. Regne d'Espanha, ast. Reinu d'Espana) to największe z trzech państw położonych na Półwyspie Iberyjskim. Na zachodzie Hiszpania graniczy z Portugalią, na południu z należącym do Wielkiej Brytanii Gibraltarem, oraz przez Ceutę i Melillę z Marokiem. Na północy, przez Pireneje, kraj graniczy z Francją i Andorą. W skład Hiszpanii wchodzą także Baleary na Morzu Śródziemnym, Wyspy Kanaryjskie na Oceanie Atlantyckim oraz tzw. terytoria suwerenne (hiszp.: plazas de soberanía), w skład których wchodzą dwie hiszpańskie posiadłości w Afryce Północnej, Ceuta i Melilla, oraz liczne niezamieszkane wyspy po śródziemnomorskiej stronie Cieśniny Gibraltarskiej, takie jak Chafaryny, Alborán czy Perejil. Do Hiszpanii, do Katalonii należy także otoczone przez terytorium francuskie miasteczko Llívia.

Turystyka

Majorka Burzliwa historia, która pozostawiła ślad w postaci niezliczonych zabytków i przebogatych muzeów oraz najcieplejszy klimat na kontynencie sprzyjają masowej turystyce, która stanowi jeden z filarów gospodarki przysparzający znacznych dochodów - w 2001 r. ponad 47 mld. euro. Liczba turystów zagranicznych odwiedzających Hiszpanię wyniosła prawie 71 mln, którzy wypoczywali głównie na wybrzeżu śródziemnomorskim (Costa de la Luz - Costa del Sol - Costa Blanca - Costa del Azahar - Costa Dorada - Costa Montanesa - Costa Vasca - Costa Verde - Rias Altas - Rias Bajas), na Balearach i Wyspach Kanaryjskich oraz zwiedzali hiszpańskie miasta i muzea - Toledo, Madryt, Barcelona, Sewilla, Salamanka i in. Ośrodkiem pielgrzymkowym o europejskiej sławie jest Santiago de Compostela. Z dochodów z turystyki sfinansowano budowę dróg oraz przemysł lokalny


PORTUGALIA
Portugalia państwo europejskie położone w zachodniej części Europy Południowej na południowym zachodzie Półwyspu Iberyjskiego. Jest najdalej wysuniętym na zachód państwem Europy, od północy i wschodu graniczy z Hiszpanią a od zachodu i południa Portugalię oblewają wody Oceanu Atlantyckiego. Dodatkowo w skład Portugalii wchodzi szereg wysp położonych na Oceanie Atlantyckim, jak Archipelag Azorski (Açores) i Madera (Madeira). Jest członkiem Unii Europejskiej oraz NATO.
Wyszukiwanie
Kraj
Miasto
Transport
Data wyjazdu
Wybierz datę
Cena
-
  
Newsletter
e-mail


RANKING TURYSTYCZNYCH STRON INTERNETOWYCH
Biuro Podróży Geotour
Co jest dla Ciebie ważne przy wyborze wycieczki? Zobacz wyniki ->
Informacje lub ceny na stronie www.geotour.pl - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
KSI Geotour - Oferty Lato 2016, Norwegian - Tanie Bilety, Bilety Autobusowe, Wczasy, Wycieczki dla grup, SuperWakacje - Portal Turystyczny
Geotour - Biuro Podróży [ www.geotour.com.pl ], Geotour - Lato 2019 [ www.geotour.turystyka.net ], HotelGuide - Rezerwacja Hoteli [ www.hotelguide.pl ], Norwegian - Norweskie Tanie Linie Lotnicze [ www.norwegian.net.pl ], Bilety Autokarowe Online [ www.biletyautobusowe.com.pl ], Tanie Przeloty [ www.tanieprzeloty.com.pl ], Euroticket Bilety Autokarowe [ Euroticket Online ], Superwakacje Portal Turystyczny [ www.superwakacje.com.pl ], Ticket-on-Line [ www.ticket-on-line.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad Bilety Autobusowe [ www.sindbad.biletyautobusowe.com.pl ], Eurobus [ www.ticket-on-line.pl ], Wycieczki [ www.wycieczki.net.pl ], Hotelguide [ www.hotelguide.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad - Bilety Autokarowe [ www.geotour.pl ], Voyager - Bilety Autokarowe Online,