Szczegóły oferty

POLSKA  > > RYN 
Wilkasy - Lekkoatletyczno-crossfitowy obóz

Grupa / podgrupa : Kolonie i obozy / Obóz
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : CAMPING 
Wyżywienie :
Dojazd : dojazd: autokar 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj

Cena oferty zawiera :

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów (ostatni turnus 9 noclegów). 5 osobowe domki letniskowe typu Mikołajki. W każdym domku łazienka. Teren wokół ośrodka jest ogrodzony i wyposażony m.in. : boisko do piłki nożnej, boiska do siatkówki, miejsce do organizacji ogniska oraz bogatą ofertę sprzętu pływającego. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie „szwedzkiego stołu”, obiady serwowane do stołu + prowiant na drogę powrotną Transport: autokar z klimatyzacją i toaletą. Plan podróży na str. 15. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Opieka instruktora- wychowawcy. Realizacja programu.


Wilkasy - Lekkoatletyczno-crossfitowy obóz
Wilkasy - Lekkoatletyczno-crossfitowy obóz
Wilkasy - Lekkoatletyczno-crossfitowy obóz

Treść oferty :
Jeżeli szukasz wymarzonego miejsca na obóz, poszukujesz dobrej zabawy, zgranego towarzystwa, nowych wyzwań i przygód, Wilkasy są właśnie tym miejscem. Ośrodek Resort Niegocin to miejsce idealne do nauki, doskonalenia umiejętności sportowych i czynnego wypoczynku, bardzo dobrze przygotowane zaplecze rekreacyjno-sportowe, plaża, jezioro i oczywiście doskonale przygotowana i kreatywna kadra instruktorów i animatorów - to wszystko składa się na niepowtarzalną atmosferę obozów w Wilkasach. Wybierz jedną z wielu propozycji obozów tematycznych, a całą resztę zorganizujemy tak, że nie będziesz mieć czasu na nudę. Proponujemy Ci aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i na wodzie! Na jeziorze Niegocin panują bardzo dobre warunki do uprawiania windsurfingu. Miłośnicy wodnych atrakcji będą również mogli skorzystać z kajaków, łodzi wiosłowych i rowerów wodnych. Uczestnicy obozu będą brać udział w zajęciach sportowych m.in. na boiskach do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki. Co drugi dzień realizowane będą zajęcia sportowe na sali gimnastycznej. Podczas naszego obozu, dwukrotnie przeprowadzimy zajęcia na krytym basenie. Dla tych, którzy chcą zaaplikować sobie dodatkową dawkę sportu proponujemy rowery, tenis stołowy, kręgle. Bogaty program rekreacyjny, dostosowany do zainteresowań i predyspozycji uczestników, będzie doskonałym dopełnieniem tematycznych zajęć sportowych. Bule, strzelanie z łuku, ćwiczenia równoważne na slackline, badminton, speedminton, unihokej, turnieje, zawody - proponujemy cały zestaw atrakcji. Pod otwartym niebem proponujemy wakacyjne kino, przy wieczornych ogniskach pieczenie kiełbasek i mnóstwo śmiechu.

Program

Lekkoatletyczno-crossfitowy (10-13 lat), (14-18 lat)

W doskonałych warunkach, jakimi dysponuje ośrodek – organizujemy obóz lekkoatletyczno-crossfitowy, na którym będziesz ćwiczyć swoje indywidualne umiejętności, rozwijać predyspozycje, szukać swoich pasji. Podczas obozu poznasz od strony praktycznej i teoretycznej następujące konkurencje lekkoatletyczne: biegi płaskie, biegi przez płotki, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem, rzut kulą, skok w dal, skok wzwyż. Treningi crossfit’owe poprawią Twoją siłę, kondycję, szybkość oraz wydolność w krótkim czasie. Podczas zajęć będziemy biegać, skakać, pływać, wiosłować, jeździć na rowerze, „robić brzuski”, pompki... wszystko to w określonym tempie i z dużą różnorodnością ćwiczeń, tak aby jak największa ilość grup mięśniowych była zaangażowana w trening. Zajęcia lekkoatletyczne/crossfitowe przewidziane są na minimum 3h dziennie, w dwóch blokach po 1,5 h. Dodatkowo program obozu wzbogacony jest o zajęcia z podstaw dietetyki. Przez resztę dnia będziesz mieć okazję brać udział w zajęciach rekreacyjnych, grach i zabawach sportowych. Oczywiście nie zabraknie integracji z innymi uczestnikami obozów tematycznych, wieczornych ognisk i leniuchowania na plaży
Program fakultatywny

Proponujemy wzbogacenie programu obozu o dodatkowo płatne zajęcia fakultatywne (płatne na miejscu). Realizacja poszczególnych propozycji jest uzależniona od liczby chętnych. Nasza propozycja to: park linowy – w zależności od wyboru trudności trasy: 20-60 PLN/osoba; bilard – ok. 6 PLN/godzina; ścianka wspinaczkowa – ok. 20 PLN/osoba/godzina, narty wodne ok. 140 PLN/15 min; paintball – 40 PLN/100 kulek


Zakwaterowanie

Zakwaterowanie: 10 noclegów (ostatni turnus 9 noclegów). 5 osobowe domki letniskowe typu Mikołajki. W każdym domku łazienka. Teren wokół ośrodka jest ogrodzony i wyposażony m.in. : boisko do piłki nożnej, boiska do siatkówki, miejsce do organizacji ogniska oraz bogatą ofertę sprzętu pływającego.Lista terminów :
2017-07-23 - 2017-08-02
11 dni
1 649,00 zł
szczegóły  
2017-08-03 - 2017-08-13
11 dni
1 649,00 zł
szczegóły  
2017-08-14 - 2017-08-23
10 dni
1 549,00 zł
szczegóły  

Informacje uzupełniające i państwach :

POLSKA
Polska, Rzeczpospolita Polska – państwo położone w Europie Środkowej nad Morzem Bałtyckim. Graniczy z Niemcami (na zachodzie), Czechami, Słowacją (na południu), Ukrainą, Białorusią, Litwą (na wschodzie) i Rosją (obwodem kaliningradzkim, na północy), a poprzez granicę morską (granicę wyłącznej strefy ekonomicznej) z Danią oraz Szwecją.

Jest członkiem Unii Europejskiej, NATO, ONZ, OECD, WTO, Grupy Wyszehradzkiej, Trójkąta Weimarskiego, G6, G20 w ramach Unii, OBWE, CENELEC, Rady Państw Morza Bałtyckiego, Inicjatywy Środkowoeuropejskiej, CEFTA i wielu organizacji międzynarodowych.


POLSKA W LICZBACH
Powierzchnia 322,577 km2
Populacja 38.7 mln
Zaludnienie/km2 124 (km2)
Stolica Warszawa (Warsaw) 1.65 mln
Podział Administracyjny 16 województw
Prezydent Lech Kaczyński
Premier Jarosław Kaczyński
Sejm Sejm (460 posłów) & Senat (100 senatorów) – 4-letnia kadencja
Waluta 1 Zloty (PLN) = 100 Groszy (1 EUR = aprox. 4 PLN)
Strefa Czasowa GMT+1h
Religie Katolicy 90.7%, Ortodoks 1.4%, inne 7.9%
Narodowości Polacy 98.5%, Ukraińcy 0.6%, Niemcy 0.5%, inne 0.4%
Przeciętna długość życia mężczyźni - 68 lat, kobiety – 77 lat
PKB 13 275 USD per capita, PPP - dollar
Inflacja 2.1%
Średnia pensja/miesiąc 480 USD
Bezrobocie 17%
Zagospodarowanie przestrzenne 65%
Czytanie 99%
Turystyka 14 mln turystów rocznie odwiedza Polskę, Polska zajmuje 14ste miejsce na liście najchętniej odwiedzanych państw na świecie
Kraje sąsiadujące Niemcy (467km), Republika Czeska (790km), Slowacja (538km), Ukraina (529km), Białoruś (416km), Rosja (210km), Litwa (103km), wybrzeże Bałtyku (788km)
Powierzchnia głównie niziny, najniższy punkt – wieś Racki Elbląskie (1.8m poniżej poziomu morza)
Góry na południu – Tatry Wysokie (najwyższy szczyt Rysy 2499m), Bieszczady, Beskid, Karkonosze, Góry Stołowe
Rzeki Wisła (1047km), Odra, Bug, Warta
Jeziora Śniardwy (Mazury) 113.8 km2