Szczegóły oferty

EGIPT  > > HURGHADA 
Święta w Egipcie - Hurghada - Hotel El Arosa **

Grupa / podgrupa : Wczasy / Zimowe
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : Hotel ** 
Wyżywienie : śniadania (BB)
Dojazd : dojazd: samolot 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj


Cena oferty zawiera :

Cena

Cena zawiera (PLN): bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie wg opisu, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL I NW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG Europejskie), opłaty lotniskowe i paliwowe.
Cena nie zawiera: wizy płatnej przez klientów na lotnisku.

Uwagi : ZAPRASZAMY !!!
Święta w Egipcie - Hurghada - Hotel El Arosa **
Święta w Egipcie - Hurghada - Hotel El Arosa **
Święta w Egipcie - Hurghada - Hotel El Arosa **

Treść oferty :
EL AROSA

Region

Hurghada - El Dahar - północ

Położenie
Hotel klasy turystycznej usytuowany w starym centrum Hurghady El Dahar. Oddalony o ok. 200 m od piaszczystej plaży, od której oddziela go ulica. W okolicy hotelu znajdują się sklepiki z pamiątkami i bary. Lotnisko oddalone jest o ok. 15 km.

Warunki mieszkalne
Wszystkie (43) dwuosobowe pokoje z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej, posiadają centralną klimatyzację, łazienkę, TV, lodówkę, część pokoi posiada balkon.

Do dyspozycji gości
Recepcja, sejf (bezpłatnie), restauracja, bar, barbecue na dachu hotelu. Leżaki i parasole przy basenie i na plaży bezpłatnie.

Uprawianie sportów

Bezpłatnie: basen.
Odpłatnie: bilard, sporty wodne na plaży.

Wyżywienie
W cenie HB: śniadanie i obiadokolacja w formie szwedzkiego stołu..


W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

KONTAKT DO NAS
tel. 346 03 06
tel. kom. 500 55 66 00


Informacje uzupełniające i państwach :

EGIPT
Egipt to kraj arabski leżący w północno – wschodniej Afryce, na Morzu Śródziemnym pomiędzy Libią, Izraelem i Strefą Gazy.

Religią dominującą tego niezwykłego afrykańskiego kraju jest islam (94%), chrześcijanie koptyjscy i inni to jedynie 6% społeczeństwa. Egipt jest republiką podzieloną na 26 gubernatorstw (muhafazatów). Językiem urzędowym jest język arabski, jednak w dzielnicach turystycznych można porozumieć się po angielsku i francusku.

Najczęsciej wybierane przez turystów miejsca na wczasy to między innymi wielkie kurorty, które oferują niezliczone atrakcje turystyczne - Hurghada i Sharm el Sheikh, oraz mniejsze, ale równie atrakcyjne miejscowości - Asuan, Dahab, El Gouna i (...)


Informacje uzupełniające i miastach :

HURGHADA
Hurhgada liczy sobie obecnie ponad 30 000 mieszkańców, a tempo rozwoju tej niegdyś małej wioski rybackiej nadal jest zawrotne.
Mówiąc o Hurghadzie, zwykle ma się na myśli jej cały obszar o długości ok. 30 km. Teren ten podzielono na różne odcinki, aby ułatwić orientację. Pierwotne centrum Hurghady, tzn. dawna wioska rybacka, leży mniej więcej w środku obecnego obszaru miasta. Część ta określana jest mianem starówki - Sakala. Centrum starówki stanowi Sakala Square. Skupia się tutaj handel warzywami, mięsem, są także restauracje i kawiarnie.
Idąc główną ulicą w kierunku południowo-wschodnim, dochodzimy do dzielnicy, w której dominują proste hotele. Znajduje się tutaj również piękna kawiarnia Sokkarya, odwiedzana od czasu do czasu przez turystów. Jej nazwa pochodzi od tytułu słynnej powieści egipskiego noblisty Nagiba Mahfuza.
Nowsza część Hurghady nazywana jest Downtown lub Dahar. Oprócz urzędów takich jak policja, poczta czy urząd telefoniczny znajdują się tutaj również filie różnych egipskich banków. Jednakże najbardziej przyciąga turystów do tej części miasta słynny bazar.
Mimo braku specyficznej orientalnej atmosfery - nie ma tu stoisk w wąskich, ciasnych uliczkach - odwiedzający chwalą sobie ten bazar. Można na nim znaleźć mnóstwo pamiątek i do woli targować się z handlarzami. Oprócz typowych upominków takich, jak mosiądz, przyprawy, fajki wodne i papirus, jest również biżuteria.
Kolejna część Hurghady to strefa hotelowa. Przy długiej, głównej ulicy znajduje się dużo małych, nowoczesnych centrów handlowych. Można tu biuro informacji turystycznej.