Szczegóły oferty

WYSPY KANARYJSKE  > > TENERYFA 
TENERYFA - HOTEL ORO NEGRO***

Grupa / podgrupa : Wczasy / Zimowe
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : HOTEL*** 
Wyżywienie :
Dojazd : dojazd: samolot 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj


Cena oferty zawiera :

1) Zakwaterowanie: 7/14 noclegów.
2) Transport.
3) Wyśywienie: apartamenty ? bez wyżywienia; hotele: 7/14 śniadań lub 7/14 śniadań i 7/14 kolacji lub pakiet ALL INCLUSIVE.
4) Pakiet ubezpieczeniowy.
5) Opiekę rezydenta. Uwaga! Rezydent będzie miał pod opieką turystów zamieszkałych w kilku hotelach.

Uwagi : CENA NIE OBEJMUJE:
1) Opłat lotniskowych ? 200 zł płatne przy zakupie imprezy.
2) Napojów do kolacji (nie dotyczy pakietu ALL INCLUSIVE).
3) Posiłków i napojów w czasie przelotu (istnieje możliwość ich zakupu na pokładzie samolotu).
TENERYFA - HOTEL ORO NEGRO***
TENERYFA - HOTEL ORO NEGRO***
TENERYFA - HOTEL ORO NEGRO***

Treść oferty :
Playa de Las Americas. Położenie: ok. 350 m od najbliższej plaży (dojście ulicą); w samym centrum miejscowości, w pobliżu licznych lokali rozrywkowych, dyskotek i barów, a także znanego klubu golfowego Las Americas (możliwość korzystania ze spacerów); świeżo odnowiony, cichy i spokojny hotel składający się z trzech budynków połączonych ze sobą.

Hotel: świeżo odnowiony, cichy i spokojny hotel składający się z trzech budynków połączonych ze sobą; posiada: 169 pokoi oraz klimatyzowaną restaurację, 3 bary: przy basenie, w lobby, Daniel?s Bar; salę TV, fryzjera, salon kosmetyczny, płatny sejf w recepcji.

Pokoje: 2-osobowe, łazienka, wentylator, telefon, TV, balkon (stolik i krzesełka), płatny sejf (16 EUR + 10 EUR depozyt /tydz.); na zapytanie: pokoje rodzinne ? 2 pokoje połączone drzwiami oraz pokoje dla osób niepełnosprawnych.

Sport i rozrywka: basen odkryty i taras do opalania (leżaki bezpłatne), tenis stołowy, minigolf, siatkówka, bilard; wieczorne programy rozrywkowe.

Wyżywienie: śniadania i kolacje (bufet); napoje do kolacji płatne dodatkowo.

Dla dzieci: basen, plac zabaw.
Informacje uzupełniające i miastach :

TENERYFA
Teneryfa (hiszp. Tenerife) – należąca do Hiszpanii wyspa na oceanie atlantyckim, u północno-zachodnich wybrzeży Afryki. Jest największą i najludniejszą wyspą w archipelagu Wysp Kanaryjskich i najludniejszą wyspą hiszpańską[1]. Teneryfa choć geograficznie leży w północnej Afryce jest integralną częścią Hiszpanii i Unii Europejskiej. Na wyspie walutą jest euro a językiem urzędowym jest język hiszpański. Można tu się także porozumiewać po angielsku i niemiecku, w tych językach są niekiedy też tablice informacyjne.

Santa Cruz de Tenerife jest największym miastem na wyspie i zarazem jej stolicą oraz prowincji Santa Cruz de Tenerife. Jest też, wspólnie z Las Palmas de Gran Canaria, stolicą autonomii Wysp Kanaryjskich.

Teneryfa oraz sąsiednia wyspa Gran Canaria jest często nazywana kontynentem w miniaturze ze względu na kilka typów krajobrazu i kilka stref klimatycznych na nich występujących. Na Teneryfie znajdują się dwa obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO: wulkan Teide który jest parkiem narodowym oraz zabytkowe miasto La Laguna.