FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Geotour - Biuro Podróży Chorzów - 26 lat doświadczenia. Wczasy w Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, Egipcie, Maroku ... - oferty Last Minute, First Minute, All Inclusive.  Bilety Autobusowe: Sindbad, Sandra, Orland, Agat ... i Lotnicze: Wizzair, Easyjet, Ryanair, LOT, Lufthansa ...  !!!.  W sprzedaży oferta na LATO 2021 !!! - Zadzwoń lub wyślij mail'a - Znajdziemy najlepszą ofertę !!!.  Organizacja wycieczek dla grup - tel 323460306, 500556600Biuro Podróży Geotour Chorzów - Centrum ofert turystycznych i Last Minute. Organizator wycieczek dla grup zorganizowanych z 26 letnim doświadczeniem.Biuro Podróży Geotour - Chorzów. Sprawdzone oferty turystyczne. Organizacja wycieczek dla grup. 26 lat doświadczenia. Bilety Autobusowe , Autokarowe i Lotnicze. Wczasy, wycieczki, pielgrzymki. Oferty last minute, all inclusive.Tel 32 3460306, 500556600biuro podróży, biuro turystyczne, geotour, wycieczki, wczasy, bilety lotnicze, bilety autokarowe chorzów, turystyka chorzów,  hotel, turystyka, podróże, przejazdy, wycieczka, last minute, all inclusive, bilety autokarowe, bilety autobusowe, biura podróży, tanie wakacje, promocje, egzotyka, egipt, tunezja, grecja, bułgaria, hiszpania, turcja, polska, słowacja, czechy, węgry, last minute, bank ofert turystycznych, skandynawia, norwegia, londyn, biuro podróży chorzów, biuro turystyczne chorzów, najlepsze biuro podróży, tanie bilety, promocje, wizzair,  wakacje, ryanair, easyjet, lot, klm, lufthansa, loty, przeloty, sindbad, eurobus, agat, eurolines, sandra, orland, międzynarodowe przejazdy, przewozy, przejazdy, rainbow tours, exim tours, sunshine holiday, oasis tours,  tęcza, almatur, wezyr holidays, coral travel, rainbow ecco travel, chorzów, katowice, warszawa, kraków, wrocław, niemcy, niemiec, anglia, wielka brytania, sylwester, 2021, 2021, zima, wakacje, urlop, organizacja wycieczek, wycieczki szkolne, pielgrzymki, ferie, dla młodzieży, imprezy narciarskie, austria, włochy, szwajcaria, norwegia, dania, szwecja, dojazd na lotnisko gratis, wakacje 2021, sindbad bilety autokarowe, turystyka chorzów, biura podróży chorzów, biuro podróży śląsk, rezerwacja biletów, centrum last minute, infolinia sindbad, telefon sindbad, telefon wizzair

AKTUALNE OFERTY TEL 32 3460306 - KLIKNIJNasza oferta
  
Sylwester
  
Wczasy
  
Wycieczki
  
Kolonie i obozy
  
Imprezy zimowe
  
Uzdrowiskowe

  
Super
  
Pozostałe
  
Bilety
  
Kontakt
Kontakt z nami
Formularz kontaktowy
Dojazd
  
Informacje
O firmie
Ubezpieczenia
Galerie zdjęć
Dokumenty
  
Linki
Bilety Autobusowe - Online
Last Minute
Super Oferty
Tanie Przeloty
Norwegian

Asia
Karolina
Paweł
s Geotour
Skype Geotour
Zapraszamy - infolinia 32-3460306
geotour@post.pl
tel. 32-346- 03-07


Szczegóły oferty

CZECHY  > > PRAGA 
Sylwester w Pradze

Grupa / podgrupa : Sylwester / autokarem
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : HOTEL 
Wyżywienie : Wg programu
Dojazd : dojazd: autokar 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj


Cena oferty zawiera :

ŚWIADCZENIA
Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe),3 śniadania kontynentalne, program turystyczny j.w, opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników w języku polskim, tour guide ( system bezprzewodowego oprowadzania grup) -ok. 1350 KC, rejsu wzdłuż Wełtawy z obiadokolacją- 800 KC, obiadokolacji w restauracjach - ok. 1250 KC, „wieczór w teatrze”ok.700 KC oraz innych nie ujętych powyżej kosztów.

KOLACJA SYLWESTROWA
Zorganizowana w restauracji-browarze Klasztorni – Pivovar w godzinach 20.00-02.00. Kolacja na gorąco i na zimno, przekąski koktajlowe, kawa, herbata, lampka szampana o północy. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka na żywo, po północy muzyka mechaniczna, niewielki parkiet do tańczenia. Lokal można obejrzeć na stronie: www.klasterni-pivovar.cz
Sylwester w Pradze

Treść oferty :


PROGRAM

29.12
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje.

30.12
Przyjazd do Kutnej Hory i zwiedzanie miasta słynącego w średniowieczu z wydobycia srebra (miasto wpisane na listę UNESCO). Spacer po malowniczym starym mieście; na szczególną uwagę zasługuje katedra św. Barbary - jedna z najpiękniejszych w Czechach, Włoski Dwór - pierwotnie siedziba Wacława II oraz Klasztor Urszulanek. Następnie wyjazd w kierunku Kralup. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, czas na odpoczynek. Po południu wyjazd do Pragi - spacer przez Plac Wacława secesyjnymi pasażami oraz uliczkami starego miasta. Czas wolny. Dla chętnych kolacja w restauracji na starym mieście (płatna dodatkowo). Wieczorem powrót do hotelu.

31.12
Po śniadaniu wyjazd do Pragi - wraz z przewodnikiem zwiedzimy Wyszehrad, a następnie cmentarz żydowski na Żiżkowie. Powrót do hotelu i przygotowania do zabawy sylwestrowej.
Ok. 19.00 wyjazd do centrum. Dla osób, które zakupiły kolację sylwestrową przejazd do restauracji, dla pozostałych osób transfer w okolice Rynku lub Mostu Karola. Tego wieczoru w Pradze obowiązuje na ulicach zakaz spożywania alkoholu w opakowaniach szklanych.
Wspólny powrót do hotelu (ok. 2.00 nad ranem).

01.01
Około południa wyjazd do centrum Pragi. Zwiedzanie Pragi husyckiej i Nowego Miasta. Po południu czas wolny, a następnie rejs statkiem z obiadokolacją po Wełtawie. Dla chętnych „wieczór w teatrze”. Powrót do hotelu.

02.01
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Pragi. Zwiedzanie zaczniemy od spaceru przez kompleks klasztorny na Strahovie, następnie dzielnicą Hradczany przejdziemy na Zamek Praski czyli Hrad, od którego cała dzielnica wzięła nazwę: Brama Macieja z XVII wieku, zabudowania Kancelarii Prezydenckiej, katedra Św. Wita, Pałac Królewski oraz bazylika Św. Jerzego. Na zakończenie programu zwiedzania barokowe uliczki Małej Strany - najmniejszego miasta historycznego Pragi. Czas wolny przy średniowiecznym moście Karola. Dla chętnych kolacja w restauracji (płatna dodatkowo). Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

03.01
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 02.00).

UWAGA! Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie.


Zakwaterowanie na objeździe

Hotel Sport **+ (Kralupy)
Hotel kategorii turystycznej, położony jest około 20 km od Pragi w Kralupach. W pobliżu hotelu stacja kolejki podmiejskiej - dojazd do centrum Pragi zajmuje ok. 20 minut. Pokoje 2-osobowe z łazienką i WC. W każdym pokoju TV-sat i telefon. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja. Wyżywienie: śniadania kontynentalne.
Uwaga! Hotel może zostać zmieniony na hotel **/*** położony poza Pragą. Warunki pobytu (pokoje) jak wyżej.
Kategoria lokalna: **/***KONTAKT DO NAS
tel. 346 03 06
tel. kom. 500 55 66 00


Informacje uzupełniające i państwach :

CZECHY
Republika Czeska,Czechy (cz. Česko, Česká republika; ČR) – państwo w Europie Środkowej, bez dostępu do morza. Od 1918 do 1939 i od 1945 do 1993 wchodziło w skład Czechosłowacji. Od 2004 Republika Czeska jest członkiem Unii Europejskiej.
Dzisiejsza Republika Czeska składa się z trzech historycznych części, którymi są Czechy właściwe (cz. Čechy), Morawy (cz. Morava) i Śląsk Czeski (cz. České Slezsko). W 1920 przyłączono również niewielkie skrawki Dolnej Austrii (České Velenice - dawne północne przedmieścia austriackiego Gmünd oraz okolice - tzw. Vitorazsko - oraz tzw. Valticko). Godło państwowe Republiki zawiera czeskiego lwa i dwa orły - morawskiego i śląskiego.

Republika Czeska jest państwem w środkowej Europie, bez dostępu do morza. Graniczy od zachodu z Niemcami, od południa z Austrią, od wschodu ze Słowacją i od północy z Polską.
Informacje uzupełniające i miastach :

PRAGA
Praga (czes. Praha, wym. IPA: ['pra?a]) - stolica i największe miasto Czech. Nazwa została wyprowadzona od słowa czeskiego "práh" które oznacza próg domu (związane jest to z legendą o Libuszy) ale także próg na rzece. Położona po obu stronach rzeki Wełtawy. Obszar 496 km2; 1 205 000 mieszkańców (2002), główny ośrodek gospodarczy kraju. Przemysł maszynowy, elektrotechniczny, włókienniczy i inne. Uczelnie: m.in. Uniwersytet Karola (data założenia 1348, najstarszy uniwersytet w Europie Środkowej).

Zabytki i atrakcje turystyczne
W 1992 r. zabytkowe centrum Pragi zostało zapisane na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Praga jest uważana za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy, z tego względu corocznie odwiedzają ją liczne rzesze turystów. Niektórymi z atrakcji turystycznych są:

Hradczany z zamkiem oraz gotycką katedrą św. Wita, św. Wacława i św. Adalberta (św. Wojciecha);
Złota Uliczka w Pradze;
Malá Strana - pełna kościołów, pałaców i ogrodów oraz urokliwych uliczek;
barokowy kościół św. Mikołaja z XVIII wieku na Malostranské náměstí;
Loreta;
Stare Miasto na prawym brzegu Wełtawy;
Ratusz Staromiejski (XIV wiek) ze słynnym zegarem astronomicznym Orloj na Staroměstské náměstí;
Týnský Chrám - Kościół Marii Panny przed Tynem, kiedyś centrum husytyzmu;* Ratusz Nowomiejski (XV wiek);
różne miejsca powiązane z Franzem Kafką;
Most Karola;
ściana Johna Lennona;
dzielnica żydowska Josefov;
Zamek Wyszehradzki;
Wzgórze Petřín;
praski metronom;
wieża telewizyjna z platformą widokową, w dzielnicy Žižkov;
Galeria Narodowa Sztuki Europejskiej (kolekcje malarstwa europejskiego);
liczne zabytkowe piwiarnie np. U Fleků, U Kocoura czy U sv. Tomaše;
"Tańczący dom" nad Wełtawą;
Stadion Strahov – największy stadion świata;
Synagogi Pragi;
ogród zoologiczny;
ogrody botaniczne.


Wyszukiwanie
Kraj
Miasto
Transport
Data wyjazdu
Wybierz datę
Cena
-
  
Newsletter
e-mail


RANKING TURYSTYCZNYCH STRON INTERNETOWYCH
Biuro Podróży Geotour
Co jest dla Ciebie ważne przy wyborze wycieczki? Zobacz wyniki ->
Informacje lub ceny na stronie www.geotour.pl - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
KSI Geotour - Oferty Lato 2016, Norwegian - Tanie Bilety, Bilety Autobusowe, Wczasy, Wycieczki dla grup, SuperWakacje - Portal Turystyczny
Geotour - Biuro Podróży [ www.geotour.com.pl ], Geotour - Lato 2021 [ www.geotour.turystyka.net ], HotelGuide - Rezerwacja Hoteli [ www.hotelguide.pl ], Norwegian - Norweskie Tanie Linie Lotnicze [ www.norwegian.net.pl ], Bilety Autokarowe Online [ www.biletyautobusowe.com.pl ], Tanie Przeloty [ www.tanieprzeloty.com.pl ], Euroticket Bilety Autokarowe [ Euroticket Online ], Superwakacje Portal Turystyczny [ www.superwakacje.com.pl ], Ticket-on-Line [ www.ticket-on-line.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad Bilety Autobusowe [ www.sindbad.biletyautobusowe.com.pl ], Eurobus [ www.ticket-on-line.pl ], Wycieczki [ www.wycieczki.net.pl ], Hotelguide [ www.hotelguide.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad - Bilety Autokarowe [ www.geotour.pl ], Voyager - Bilety Autokarowe Online,